Klasy trzecie uczestniczyły w Pikniku Ekologicznym, podczas którego miały okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Uczniowie brali udział w różnych atrakcjach i działaniach edukacyjnych. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał drobny upominek oraz sadzonkę drzewka, którą będzie mógł posadzić i pielęgnować. Wydarzenie dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i zachęciło do dbania o przyrodę.
![]()












