Dnia 12 czerwca (piątek) w naszej szkole odbędzie się DZIEŃ BEZ TELEFONU.
Udział w projekcie jest obowiązkowy dla całej społeczności szkolnej.
Regulamin:
1. Ten dzień ma odnowić i poprawić relacje rówieśnicze. Pokazać, że bez telefonu można żyć.
2. W tym dniu nie przynosimy telefonów do szkoły.
3. Jeśli zdarzy się, że ktoś będzie miał telefon to bezwzględnie zostawia go w szafce.
4. Jeśli jest konieczność skorzystania z telefonu np. rozmowa z rodzicem w pilnej sprawie to można skorzystać z telefonu służbowego w sekretariacie.
5. Liczymy na aktywne zaangażowanie się całej społeczności szkolnej.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ;)












